חיפויים

עולם החיפויים המגוון, הסוגים והחומרים השונים

עולם חומרי הבניה כולל מגוון רחב של חומרים

כאשר בהתאם למטרה ולצורך ניתן לאתר את החומר המתאים – זה שיוכל להתאים למטרה ולהוות מענה הולם לצורך. גם לצרכי חיפוי ניתן לבחור מתוך המגוון הרחב את החיפוי המתאים, כך שהתוצאה תתברר כמוצלחת וטובה. היא תשמש את בעלי הבית לאורך זמן היטב. ותישמר במראה נפלא לאורך זמן.

לחיפויים יש מספר יתרונות מרכזיים

חוזק ועמידות למבנה

חיפוי אבן מעניק למבנה יציבות ועמידות. בהיות החיפוי מחזק את הקיר ומוסיף שכבה נוספת ועבה. כך שגם במהלך שימוש של שנים נותרים הקירות יציבים חזקים.

עיצוב ומראה

לצורך עיצוב הבית והחלל הפנימי ניתן להשתמש בחיפויים. גם לקבלת מראה חיצוני רצוי נעשה שימוש בחיפויי אבן. בעת בחירת חיפוי יש לשים לב לסוג החיפוי, למרקם שלו וכן לצבע שלו. כך שהוא יתקבל בצורה נאה וישתלב עם הסביבה.

פרקטיקה

יש חיפויים שונים שמספקים מענה פרקטי ביותר, בהיותם פרקטיים ביותר וקלים לניקוי. חלקם אינם סופגים לכלוך כמעט, ולצורך ניקיון מספיק להשתמש במים – ובקלות רבה המשטח נעשה נקי.

מה בחרתם?

בשביל ליהנות מחיפוי מוצלח ומתאים, חשוב לשים לב בעת הבחירה למוצר אותו אתם רוכשים, האם הוא אכן עמיד וחזק, או שמא מדובר באבן חול שנוטה לאבד מצבעה מהר יחסית לאבנים אחרות? האם מדובר בחיפוי בעל מראה נאה שישתלב היטב בחלל המדובר? התאמה מלאה לסביבה נחוצה, בשביל להשיג מראה נאה שעונה על טעמכם האישי. יש לשים לב לגודל כל אריח, לצבעו ולמרקם שלו.

בואו לבחור אצל הטובים ביותר

בשביל להיות בטוחים שאתם בוחרים את החיפוי המוצלח, זה שישמש אתכם בהנאה לאורך זמן, חשוב כי תבחרו את האבן המוצלחת ואת החיפוי ההולם לסביבה המדוברת. מומלץ בחום לפנות אל חנות מומלצת ומוצלחת, בה תיהנו מייעוץ אישי וממבחר גדול של חיפויים. כך תוכלו לבחור את החיפוי המתאים והמוצלח שימש אתכם לאורך שנים.

בואו לבחור אצלנו

אם אתם מעוניינים לרכוש חיפוי מוצלח וטוב, ואתם רוצים לקנות אותו אצל המובילים בתחום, אתם מוזמנים אלינו! שיש ואבן סלקטד.

סלקטד מעמידה לרשות לקוחותיה מגוון עצום של חומרי אבן ושיש. המבחר גדול והשירות אדיב. בעזרת הצוות שלנו תוכלו לבחור את המוצר המתאים ביותר לצורך שלכם. כך תוכלו לבצע רכישה מוצלחת וליהנות ממוצר שיענה על הצורך שלכם. ואתם תהיו שבעי רצון מהמראה המחודש של הבית שלכם.

חיפוי בריקים

השימוש הרווחי בחיפוי בריקים הוא חלק מטרנד עכשווי בעיצוב פנים, והוא חלק מהמגמה של חזרה לשימוש באבן טבעית, המזכיר את חיפויי הקירות של פעם, הלבנים משרות אווירה חמה, תורמות למראה ביתי ואפילו יוצרות אצלנו קצת נוסטלגיה לקירות החשופים של פעם. חיפוי בריקים הוא אלמנט עיצובי המכוון את העין לחלל מסוים המודגש על ידי הבריקים או הלבנים בשמן העברי. השימוש בבריקים בחיפוי קירות בחלל הבית או המשרד הוא אלמנט אדריכלי רב משמעות בחלוקת החללים ויצירת פינות אווירה מודגשות

חיפוי בריקים מגיע במגוון צבעים וסוגי אבן שונים

לבחירת הגוון של חיפוי הבריקים משמעות רבה. בחירה של קיר בריקים אפור תשפיע כמובן, ביצירת אווירה קרה ותעשייתית מול בחירה של חיפוי בריקים אדום אשר משרה אווירה חמה וכפרית. חשוב לצור תשובה עיצובית לקיר בהתאם לטקסטורה שלו לצבעו ולבחור את שאר האלמנטים בהתאם לכך (במטבח בו בחרנו חיפוי בריקים אדום נשתדל להרגיע עם ארונות בגוונים בהירים ופסטליים) המראה המיוחד של הלבנים יוצר מראה מיוחד ועוזר למעצבים לתחום פינות מיוחדות בחלל – כמו פינת טלויזיה, קיר מיוחד במטבח, קיר מחופה בחדר המדרגות או כרקע לפינת האוכל. חיפוי הקיר יוצר תחום מוגדר ומרכז את המבטים אליו. חיפוי בריקים הוא חזק ועמיד במיוחד ומאד קל לתחזוקה.

ההרכבה נעשית בהדבקה ונעשית על ידי בעלי מקצוע המתמחים בחיפוי קירות. אצלנו תמצאו מגוון גדול של חיפוי בריקים מסוגים שונים וקשת רחבה של צבעים.