בריכות פרטיות

תכנון ריצוף וישום

בריכה פרטית הצמודה לבית היא ללא ספק אחד החלומות עבור אנשים רבים. יש כאלו שממשיכים לטוות את החלומות, ויש את האנשים שקמים ועושים. הללו מגשימים את החלום שלהם, ובמידת האפשר בונים לעצמם את הבריכה בחצר הבית שלהם. אין ספק שבניית בריכה פרטית מציבה את בעל הבית בפני הוצאה כלכלית בלתי מבוטלת. אך יחד עם זאת הוא משדרג בצורה משמעותית את איכות החיים ואת חווית המגורים בדירה. כמו כן שוויה של הדירה נוסק מעלה.

תכנון מקצועי של בריכה

לפני שבונים בריכה יש לדעת כי בניה ותכנון של בריכה, חובה כי ייעשה בידיים אמינות של איש מקצוע מיומן ביותר. וזאת כי תכנון כזה הוא מורכב, ובשביל שייעשה על הצד הטוב ביותר – אי אפשר להתפשר על פחות מהטוב יותר. כמו כן חשוב לזכור שבכל מה שקשור לבנייה של בריכות, יש חובה לעמוד בתקני הבטיחות. בשביל להיות בטוחים שהבריכה שלכם בטיחותית ואינה מהווה גורם מסכן חיים… פנו אל אנשי מקצוע מובילים בתחום והיו בטוחים שהפקדתם את העבודה בידיים הנכונות.

ריצוף הבריכה וריצוף השטח שסביב לה

בעת בחירה של ריצוף לבריכה יש לשים לב לסוגי המרצפות המיועדות למטרה זו. שכן מדובר על ריצוף של שטח המוצף תדיר במים. כך שעל הרצפות להתאים למטרה זו משני בחינות. ראשית עליהן להיות מזוגגות ומונעות החלקה, שנית עליהן להיות מקובעות היטב ולא לנשור בשל ההצפה הקבועה. כמו כן בעת הבחירה יש להתייחס לצבע של האריחים שלו. בבריכות ציבוריות חלה חובה לבחור בריצוף בהיר. מומלץ גם בבריכות פרטיות. הריצוף סביב לבריכה אמנם אינו מוצף מים, אך גם לגביו יש לשים לב – כי צועדים עליו ברגליים רטובות והוא חייב להיות בטיחותי ומונע החלקה.

על תעלת הזליגה ועל הקופינג בבריכה

במהלך בניית הבריכה תהיה התייחסות לקופינג הבריכה וכן לתעלת זליגה – הללו ייבנו בצורה מותאמת ומתוכננת היטב, וזאת בשביל לאפשר ניקוז יעיל של המים. כמו כן ניתן לבחור אריחי פסיפס שונים בשביל להשיג מראה נאה ועיצוב יוקרתי לבריכה שלכם.

בוחרים אצל המקצוענים

מתכננים בניית בריכה בקרוב ? בואו לרכוש את כל המוצרים והאביזרים אצל מי שמומחה בתחום! סלקטד שיש וקרמיקה יודעים מה אתם צריכים. כאן תוכלו לקבל ייעוץ מקצועי והדרכה לבחירה נכונה של אבני ריצוף לכל מטרה שהיא. בשביל להקים את הבריכה החלומית שלכם אל תתפשרו על פחות. בואו אלינו וראו כי החלום שלכם מתחיל להתגשם.

סוגי ספי לבריכה

ספי שיש לבריכה

ספי אבן לבריכה

תיחום שטח הבריכה נעשה באמצעות ספי שיש לבריכה. כך מגדירים את השטח בצורה נאה ובטיחותית. חשוב כל כך לבחור במוצר איכותי ומתאים למטרה – כדי להשיג תוצאה איכותית ומשביעת רצון. קראו להלן על הנקודות שיש לבדוק בעת בחירה של ספי השיש עבור בניית בריכה. 

ספי אבן לבריכה

ספי שיש לבריכה פרטית

לקראת רכישה של החומרים עבור בנית הבריכה, יש לדעת כי מדובר בחומרים ייחודיים שחייבים להתאים למטרה שלכם כמו לדוגמה, ריצוף מונע החלקה, ספי אבן לבריכה, תעלת ניקוז וכו'. לכן יש לוודא כי אתם פונים למשווק בעל מומחיות בתחום. זה שמכיר את החומרים השונים ויודע להתאים כל חומר למטרה הרצויה. 

עבודות בתחום