מדרגות אבן ושיש

פנים וחוץ

מדרגות שיש ואבן מגוון הסוגים:

מתכננים להקים מדרגות פנים? צריכים לבנות מדרגות חיצוניות למבנה קיים? מדרגות חירום? לפני שאתם רצים להקים את המדרגות הנצרכות לכם, חשוב כי תדעו כי כיום קיים מבחר עצום של אפשרויות. ואם בעבר הקמת מדרגות נעשה בצורה קבועה ופשוטה, הרי כיום האפשרויות העומדות בפניכם הן רבות ומגוונות! תוכלו לבחור במגוון רחב של עיצובים, למצוא חומרי גלם מוצלחים ואיכותיים. וליהנות מתוצאה מרהיבה לעין ומשביעת רצון.

שלב ראשון – תכנון אדריכלי מקצועי

בשלב הראשון יש לפנות אל מעצב אדריכלי מקצועי, כזה שיש לו מיומנות בתחום תכנון מדרגות. הלה יוכל לעצב את המדרגות המתאימות בהתאם לנתוני השטח, ולעשות את המבנה שלכם למוצלח במיוחד. יש מספר סוגים של מדרגות, כאשר בהתאם לנתונים ולרצון בעלי הבית, ייבחר הסוג המוצלח והמתאים ביותר. גרם מדרגות רגיל או מדרגות לולייניות? מדרגות מקושתות או בצורת טרפז? לאחר שלב של תכנון, שרטוטים ושקילת המעלות והחסרונות – בחרו את המבנה המוצלח והמתאים ביותר לצורך שלכם.

שלב שני – בחירת חומרי הגלם

שוק חומרי הבניה מכיל כיום מבחר עצום של חומרים מחומרים שונים. כאשר ניתן לבנות מדרגות מעץ, מזכוכית, ממתכות וכמובן – משיש ואבן. כמובן שלכל חומרי הגלם יש יתרונות משלהם אך גם חסרונות. מדרגות שיש ואבן אלו חומרי הגלם המסורתיים והמוכרים ביותר, למטרת בניית מדרגות חוץ או מדרגות פנים. והן עשויות להיות הבחירה המוצלחת גם למטרה שלכם.

לבחור את הטוב ביותר

יש לדעת כי גם בתוך עולם השיש והאבן ניתן למצוא מבחר גדול ומרשים של מוצרים. כאשר קיימים הבדלים באיכות האבן והשיש, בגודל של כל אריח וכן במראה שלו. יש צבעים שונים ומרקמים רבים. אם אתם מעוניינים להקים מדרגות שיש ואבן, חשוב לבחור את החומרים המתאימים והטובים ביותר. את השיש או את האבנים האיכותיים והטובים. הללו שישיגו לכם מראה נהדר ומעוצב לפי טעמכם, יתאימו למראה ולעיצוב שסביב. וישמשו אתכם היטב לאורך שנים. בשביל שאכן כך יהיה יש לבחור מוצר איכותי ויציב – שיחזיק מעמד לאורך זמן.

מדרגות אבן ושיש פנים וחוץ

מדרגות פנים

תחום עיצוב הבית נהנה ממבחר עצום של חומרים שונים. גם לצורך בניית מדרגות פנים, יש מגוון גדול של פתרונות של חומרי גלם שונים שנותנים מענה הולם לכל צורך. אם בעבר בניית מדרגות בתוך הבית היה רק ברירת מחדל בלית ברירה, בשל נתונים ספציפיים ואילוצים שונים, הרי כיום יש רבים שבוחרים לעצב את הבית עם מדרגות פנים מרצונם, ובכך לשפר את עיצוב הבית ואת המבנה שלו, להוסיף עניין ויופי לבית, ולשפר בצורה מהותית את הקו העיצובי של הבית. בשביל לבנות את המדרגות הללו בצורה מוצלחת וטובה חשוב לפעול בצורה נבונה. התוצאה עשויה להיות נפלאה הן מבחינת המראה של הבנה והן מבחינת נוחות השימוש וניצול השטח.  

מדרגות חוץ

במהלך בנייה של מדרגות פנים וחוץ, יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים. וזאת בשביל שהתוצאה תהיה איכותית וטובה, ותוכל לשמש את המבנה ואת הבאים בשעריו לאורך זמן. שימת לב לפרטים כולם במהלך הבניה, תבטיח לכם כי התוצאה תהיה מוצלחת ויציבה לאורך זמן, ותשמש אתכם היטב. כאשר לא שמים לב לכל הפרטים עלולים לגלות כי המבנה והמדרגות שהוקמו אינם יעילים, וגורמים לכם לפנות לעיתים קרובות מידי ,לאיש מקצוע לצורך שיפוצים או שיפורים.  

בואו לאבן ושיש סלקטד

אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר המוצרים שאנחנו מציעים לכם. אצלנו תוכלו לאתר את האבנים או את אריחי השיש הטובים והאיכותיים ביותר, אלו שיתאימו למטרה שלכם ויענו על הצרכים שלכם במדויק. כאן תוכלו ליהנות משירות מקצועי ומיחס אדיב. ממענה לכל שאלה ומקניה נבונה ומוצלחת.  כאן נעזור לכם להשיג את המטרה שלכם – מדרגות שיש ואבן מעוצבות, יציבות ואיכותיות.

עבודות בתחום