בריקים מפירוק או אבן חירבה לחיפוי לקירות חיצוניים

בריקים מפירוק או בשפה מקצועית אבן חירבה

בריקים, הלא הם לבנים, משמשים כיום לא רק לבניית קירות אלא גם למטרות דקורטיביות שונות. איך זה נעשה? זה נעשה באמצעות הדבקת בריקים על גבי קיר – הקיר יכול להיות פנימי או חיצוני. זה יכול להתאים לחדרים בבית או מחוצה לו. זה מתאים לסלון, לפינת עבודה, לחדרי מגורים ועוד. ולצד בריקים המגיעים כשהם מוכנים וחדשים, יש להשיג גם בריקים מפירוק הנקראים גם אבן חירבה. מלבד מחירים שיכול להיות מאוד נוח, יש להם גם קסם מיוחד, בגרות ובשלות ממש בדומה ליין ישן נושן.

בריקים מפירוק – חומר נפלא לחיפוי

לא כל לבנה שמפרקים מבניין ישן או ממבנה עתיק תוכל לשמש כחומר נפלא, המתאים לחיפוי. חברות מקצועיות שמספקות בריקים מפירוק דואגות לספק אך ורק בריקים איכותיים, ברמת גימור גבוהה וכאלה שהתיישנו בצורה טובה. מקורם של בריקים המגיעים מפירוק יכול להיות מגוון. הם יכולים להגיע ממבנים מקומיים אך רבים מהם מגיעים גם מעבר לים.

בריקים מפירוק, פתרון מושלם לחיפוי מרהיב

יש אנשים שמאוד אוהבים חפצים מיד שניה. יש כאלה שעבורם אין כמו רהיט או פריט אומנותי בסגנון וינטג'. יש כאלה שבשום פנים ואופן לא יוותרו על התענוג של חיפוש מציאות בשוקי הפשפשים ובחנויות העתיקות. עבור אנשים כאלה, בריקים מפירוק יתאימו באופן מושלם, כמו כפפה ליד. יחד עם זאת, ראוי לציין שגם אם אתם בהחלט לא מרגישים חיבור מיוחד כלפי חפצים או אביזרים מיד שניה, הבריקים הללו יכולים בהחלט לשבות את לבכם. לכן, אם אתם מחפשים ממש עכשיו פתרונות לחיפוי, אם אתם משפצים את הבית או רוצים לשדרג את הסלון, אם אתם מתכננים ובונים את בית החלומות, פשוט פקחו עיניים ובדקו. בדקו האם פתרונות חיפוי חדישים יתאימו לכם או שאולי תגלו גם אתם את הקסם שטמון בבריקים ישנים, שמצבם מושלם.

חיפויים ומשתדרגים

חיפויים מרהיבים יכולים לשדרג כל מבנה, בלא שצריך לבצע שינויים הנדסיים. שלא כמו הריסה ובניה של קיר או עמוד, שלא כמו עבודות קונסטרוקציה, יישום של בריקים נחשב לפעולה פשוטה יחסית. אך עם זאת, למרות פשטותה, התוצאות המתקבלות פשוט מרהיבות. לא לחינם זהו טרנד שנחשב לאהוב מאוד על מעצבים ועל אדריכלים מהשורה הראשונה.

הכירו אותנו!

חברת סלקטד אבן ושיש הינה יצרנית וספקית של מוצרי אבן ושיש. אצלנו ניתן להשיג את כל מוצרי השיש האיכותיים והמומלצים ביותר. אם חשוב לכם לערוך את הקניה בחנות מקצועית ומומלצת – אנחנו הכתובת שלכם. פנו אלינו ותוכלו לקבל ייעוץ מקצועי וליווי לכל אורך תהליך הבניה.

עבודות בתחום