אבן כורכר מנוסרת

אבן כורכר מנוסרת

אבן הכורכר היא אבן טבעית שנחצבת כסלעים גדולים. אך באבן זו נעשה שימוש במספר ווריאציות. יש מספר אפשרויות לעבד את האבן הטבעית ולהפיק ממנה אבן לחיפוי או לריצוף. אחת אפשרויות העיבוד היא אבן כורכר מנוסרת. הכורכרית היא אבן שבסיסה הוא צמנט לבן יחד עם אגרגטים של כורכר טבעי ומנופה. בחומרים אלו מבצעים תהליכי אשפרה, ולאחר היציקה של החומר מתקבלות לבנים מכורכר במבחר גדלים. תהליך הייצור של כורכרית מנוסרת כולל ניסור של הכורכר. לאחר מכן יוצרים אריחים בעובי של כשניים וחצי ס"מ בגדלים שונים על פי הצורך.

מידע על אבן כורכר מנוסרת

אבן הכורכר היא אבן טבעית שנחצבת בישראל באזור מישור החוף. אמנם בשנים האחרונות חל דלדול במחצבי האבן, ועל כן מייבאים כורכר ממצרים, מלטה וקפריסין. את האבן חוצבים מהמחצב כסלע. לאחר מכן מעבדים אותו לכדי אריחי חיפוי או עיצוב. מדובר בסלע בעל מרקם פריך ואוורירי. הוא נחשב לאבן שסופגת נוזלים. תכונה זו משפיעה כמובן על אפשרות השימוש באבן. כיוון שיש מגוון רחב של שימושים שמצריך אבן אטומה דווקא. כך שאין מתאים לרצף בכורכר משטחים. היות החומר סופג עושה אותו לבלתי מתאים למטרה זו. שכן אם נרצף בכורכר את הרצפה, עתידה האבן לספוג כתמים ולכלוך ולאבד עד מהרה מהיופי הטבעי שלה. בכורכר מתאים להשתמש למטרה של חיפוי קירות. אבן הכורכר מתאימה לעבודות שחזור מבנים ופיתוח. אבני הכורכר מגיעים בקשת של צבעים החל מהצהוב ועד לחום בהיר. כאשר הגוון המדויק נקבע בהתאם למקור ממנו נחצבה האבן. כי יש הבדל בין אזורי הכרייה השונים של הכורכר.

בחירה בעזרת איש מקצוע

יש לכם צורך לרכוש אבן למטרת חיפוי? כאשר עומדים לרכוש אבנים לכל מטרה שהיא, חשוב מאוד להתייעץ עם אנשי מקצוע. כיוון שמי שלא מכיר את האבנים השונות ולא מתמצא בתכונות שלהן – לא יוכל לכוון אתכם בצורה נכונה. לכן חשוב מאוד לפנות אל משווק מומחה ומקצועי, שיוכל לענות לכם על כל שאלה. כאשר אתם מגיעים לרכוש אבן עליכם לציין את המטרה ואת השימוש העתידי שלכם באבן. כמו כן עליכם לציין את הנקודות החשובות לכם. נציג השירות יציג בפניכם את המוצרים האפשריים ויעזור לכם לבחור נכון.

חושבים על אבן כורכר מנוסרת?
סלקטד זו הכתובת שלכם!

פנו אלינו לקבלת שירות מקצועי וליווי במהלך בחירת האבן. אצלנו תהיו מרוצים משירות אדיב וסבלני וממוצר איכותי ומתאים למטרה שלכם!