בניית בריכה פרטית

בניית בריכה פרטית

מים הם מקור כל חי, אבל לא פחות מכך – הם מהווים גם מקור אינסופי לעונג – בספא, בבריכה, באמבטיה המפנקת. בעוד יש כאלה שעבורם התענוג הוא לעשות מקלחת חמה ומרעננת לאחר יום העבודה, לאחר אימון במכון הכושר או לפני שיוצאים לבילוי, יש כאלה שלא מוותרים שאיפה הרבה יותר מרשימה. יש כאלה שלא מוותרים על השאיפה להשלים בניית בריכה פרטית, מפנקת, יוקרתית ומרשימה גם יחד.

בריכה פרטית, בריאות ויוקרה

בשנים האחרונות ניתן לראות הרבה יותר בריכות פרטיות המעטרות את הגינות של בתים פרטיים ולפעמים גם לצד מגדלי מגורים ידועים. יש מקרים שבהם בניית בריכה פרטית היא בראש ובראשונה בעלת משמעות של יוקרה וסטטוס. יש מקרים אחרים, שבהם הבריכה נועדה לשמש מוקד של בילוי המשובב את הנפש – למשפחה, לילדים, לנכדים. וכמובן, אין לשכוח שבבריכה הפרטית ניתן לשחות בקביעות בכדי לשמור על הכושר, לטפח את הגוף, לרענן את הנפש. אחרי הכל, השחייה היא אחת הפעולות הנחשבות לבריאות ביותר שבנמצא – זה טוב ללב, לחיזוק השרירים, לפעילות הריאות. שחיה מפחיתה את לחץ הדם, שורפת קלוריות ואיננה מזיקה למפרקים בדומה לפעילויות מקובלות כמו ריצה או הרמת משקולות.

בניית בריכה פרטית מגשימים לכם את החלום

בבתים בהם בניית בריכה פרטית אפשרית מבחינת שטח ואישורים, ניתן בהחלט להגשים את החלום. בית עם בריכה ? זה יותר נגיש מכפי שזה נראה. בזכות שיפורים והתקדמות בטכניקות שבאמצעותן חופרים את הבריכה ומחפים אותה למניעת נזילות מים, בזכות היכולת לזרז את זמן הביצוע בלא לפגוע באיכות, הרבה יותר לקוחות כבר לא מסתפקים בחלומות בהקיץ. אפילו אם מדובר בבית קטן שיושב על חלקת אדמה לא גדולה, ניתן לתכנן עבורו בריכה של ממש.

מתכני בריכות יודעים לספר שהבריכה הביתית לא חייבת להיות בעלת מראה מרובע מקובל. בניית בריכה פרטית יכולה להציג מוצר מוגמר בסגנון מעוגל, בצורת האות ר', ובעוד סגנונות נוספים לפי הטעם, הצורך או אילוצים שונים. תמיד חלמתם להתעורר בבוקר, ולהשקיף מהחלון את בריכה שהיא כולה שלכם? תמיד חלמתם לפתוח או היום או לסגור אותו בבריכה מרעננת, שתמיד זמינה עבורכם? תמיד רציתם לפנק את הילדים או את הנכדים בבריכה פרטית מרעננת? עכשיו זה אפשרי!

חברת אבן ושיש סלקטד ידועה ברבים בזכות פתרונות השיש, הבריקים והחיפויים שהיא מציעה. במקביל, הספיקה החברה לצבור מוניטין מעולה גם בהתקנת בריכות פרטיות, בעיצוב מושלם. רציתם בריכה פרטית? חברת אבן ושיש סלקטד תגשים לכם את החלום – ובגדול.

חברת אבן ושיש סלקטד ידועה ברבים בזכות פתרונות השיש, הבריקים והחיפויים שהיא מציעה. במקביל, הספיקה החברה לצבור מוניטין מעולה גם בהתקנת בריכות פרטיות, בעיצוב מושלם.

רציתם בריכה פרטית?
חברת אבן ושיש סלקטד תגשים לכם את החלום – ובגדול

עבודות בתחום