חיפויי קיר מיוחדים

חיפויי קיר מיוחדים

באמצעות יצירות אומנות שתולים על הקיר, בעזרת תמונות או תצלומים, אפשר לעצב את החדר ולהעניק לו מראה משופר ונאה. אך ניתן לעשות הרבה מעבר לכך. בזכות מגוון של פתרונות חיפוי שונים, לא צריך להסתפק בקירות סתמיים או "עירומים" שכן אפשר לשפר אותם באמצעות חיפויים. בדומה לכך, גם אין צורך להסתפק בחיפויים רגילים, כאשר יש אפשרות למצוא חיפויי קיר מיוחדים ואפילו יוצאים מן הכלל. לכל מבנה, לכל בית, בכל סלון, ניתן לתאים חיפויים אידיאליים, שיעניקו אווירה מצוינת ואסתטיקה נפלאה.

חיפויי קיר אבן ובריקים

יש בנמצא סוגים שונים של חיפויים, חלקם מיוצרים בארץ ואילו אחרים – מיוצרים מעבר לים. יש בנמצא חיפויי קיר מיוחדים שמיוצרים בטכניקות מודרניות לצד חיפויים עתיקים, שמגיעים בעקבות פירוק של מבנים. המדובר בעיקר במבנים ישנים ועתיקים מחו"ל, שנהרסים כדי לפנות מקום למבנים מודרניים או תשתיות שונות.

אילו חיפויים נחשבים למקובלים במיוחד? מדובר בעיקר בחיפויים של אבן ובריקים. אך יש גם חיפויי שיש מרהיבים וחיפויים מאבני פסיפס משתלבות. איך יודעים מה הכי מתאים? זה בעיקר עניין של טעם. כדאי להעיף מבט במגוון האפשרויות, בגדלי האבנים, בצבעים של הבריקים. אחרי שמתבוננים באפשרויות השונות שבקטלוגים הצבעוניים או לאחר שמבקרים באולמות התצוגה, קל להחליט אילו חיפויים נראים מתאימים בעיניכם.

חיפויי קיר מיוחדים לאסתטיקה ולשימור

כאשר בוחרים חיפויי קיר מיוחדים משיגים בכך ללא ספק מטרה אסתטית ממדרגה ראשונה. יחד עם זאת, יש לזכור שלאבני חיפוי, שיש או בריקים יש גם תועלת וערך נוסף מעבר לכך. במיוחד הדברים אמורים לגבי חיפויים לקירות חוץ. מהי אותה התועלת עליה מצביעים יודעי דבר? מדובר בהגנה ושימור של קירות המבנה.

חיפויים מיוחדים שומרים על הקירות החיצוניים מפני בלאי והתיישנות. אם ראיתם קירות חיצוניים של מבנים ישנים ללא חיפוי, הבחנתם ללא ספק בשינויי צבע, לעיתים אפילו סימנים של חלודה והתפוררות. עם חיפויים איכותיים – זה לא קורה. חיפויים איכותיים ומרהיבים שומרים על המבנה ושומרים על הנראות. בנוסף, יש לחיפויים אפקט יעיל של בידוד. זה תלוי כמובן בסוג החיפוי שבו בוחרים, בעובי האריחים, הלבנים או השיש.

היכן תוכלו למצוא את החיפויים המרהיבים לבית שלכם? איך תוכלו למצוא בריקים מעולים עבור הסלון או שיש שיתאים לעיצוב חדר רחצה או מדרגות ? היכן תמצאו חיפויים דקורטיביים ומרהיבים, ממיטב החומרים ובעיצובים מלהיבים ?

פנו אלינו לאבן ושיש סלקטד

ותגלו עולם שלם של פתרונות חיפוי לכל טעם ובכל הסגנונות. נציגי המכירות שלנו מחכים לענות לכם על כל שאלה בנושא חיפויי קיר מיוחדים התקשרו אלינו כבר עכשיו

עבודות בתחום