בריקים או קיר פסיפס

למעשה מדובר באלמנט עתיק יומין

אך גם בעת האחרונה הייתה לו עדנה. ולצורך עיצוב מבנים וביצוע חיפוי קירות משתמשים במקומות רבות בבריקים. למעשה מדובר על לבנה, אך המונח בריק מבטא את היות הלבנה מתאימה למטרת חיפוי בלבד, ולא למטרת הקמת המבנה או הקיר בעצמו, בדומה ללבני הבניין. הבריקים משמשים למטרות של חיפוי מבנים מצדם הפנימי. הם תורמים למבנה מבחינת עיצוב וכן מבחינת היציבות שהם מקנים לו. מלבד זאת יש לבריקים יתרונות רבים. זו הסיבה שבריקים נעשו לאלמנט רווח ופופולארי בהחלט. ובבתים רבים ניתן למצוא שימוש בהם למטרות חיפוי פנים.

על העיצוב ועל המראה

עבור רבים העומדים בשלב שיפוץ הבית, או עיצוב מחדש – מהווים בריקים מענה הולם לצורך. ראשית כי המראה שהם משיגים הוא נאה ומושלם. ניתן לבחור בריקים בצבעים שונים וליהנות ממראה מתאים שהולם את הצורך. במהלך הבחירה חשוב להתייחס להתאמה של הצבעים ליתר האלמנטים בבית.. כך שהתוצאה שתושג אכן תענה על הצורך ותשיג את העיצוב הנאה והמתאים

יתרונות נוספים לקיר בריקים

כבדים ומסיביים

ובכך הם מקנים לקירות הבית יציבות נוספת. גם שימוש לאורך שנים לא יגרור בלאי משמעותי. כמו כן הם מוסיפים שכבת בידוד משמעותית, ובכך מונעים חדירה של קור לבית. ובעצם הם יוצרים אווירה חמימה ונעימה בתוך הסביבה הביתית

תחזוקה קלה ונוחה

אי אפשר להתעלם מהנוחות הרבה של התחזוקה שלהם. במרבית המקרים מספיק לשטוף אותם במים – בשביל לבצע ניקיון יסודי. נסו להשוות זאת לצחצוח קירות מסוידים… והתוצאה של ניקיון כזה הוא קיר נקי וחף מלכלוך ומכתמים. ובלאי? בריקים מחזיקים מעמד נהדר לאורך שנים, ולא ממהרים להתבלות כמו יתר החיפויים הפנימיים. כך  שעבור רבים יכול חיפוי מסוג זה להוות פתרון יעיל ומוצלח שיספק את הצורך המדויק. יופי ועיצוב לצד פרקטיקה. עמידות לצד אווירה ביתית חמימה.. אכן היתרונות הללו הופכים אותם לבחירה מועדפת על ידי רבים.

קיר בריקים

בשנים האחרונות הבריקים חדרו לעולם העיצוב והאדריכלות

והינם חלק בלתי נפרד מהמראה הסופי של הבית. ניתן לשלב קיר בריקים כחיפוי חיצוני וכן לחיפוי פנימי של הקירות הבית ועמודים. הנוכחות של הבריקם מעניקה נופך של מכובדות וחמימות לעיצוב הכללי. חיפוי בריקים כקיר בחדר שינה  מאחורי גב המיטה, במטבח או בסלון יוצר אווירה רומנטית ומהווה רקע לריהוט משלים. באבן ושיש סלקטד ניתן להתרשם ממגוון רחב של בריקים מכל רחבי העולם וכן מבריקים בייצור עצמי מאבנים מקומיות. את קיר הבריקים ניתן לקבל במגוון רחב של גדלים צבעים וטקסטורות המתאימות לכל מטרה ולכל המיקומים.

הבריקים קלים ונוחים להתקנה

וניתן להרכיב אותם בהתקנה עצמית. אנחנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם מהמגוון, מהשירות והיחס המקצועי. אבן ושיש סלקטד מציעה ללקוחותיה ליווי אישי צמוד בבחירת האבן ליווי הרצף בכל שלבי היישום וההתקנה.

רוכשים במקום הנכון

אנחנו רוצים להזמין אתכם לבחור לבנים למטרת חיפוי, אצלנו בשיש ואבן סלקטד תוכלו להתרשם ממבחר גדול של לבנים ובריקים. בעזרת הצוות המקצועי שלנו תוכלו לבחור את המוצר המתאים ביותר למטרה שלכם. כך תוכלו להשיג את המראה הנפלא אותו אתם מעוניינים להשיג בבית שלכם. בחיפוי איכותי ויציב לאורך שנים. כזה שללא עמל רב ישדר עיצוב ויופי – תוך שמירה על נוחות מקסימלית ורמת ניקיון גבוהה ללא מאמץ.