ריצוף

פנים וחוץ

ריצוף לבית, ריצוף גינה

באבן ושיש סלקטד תוכלו להתרשם ממגוון רחב של סוגי שיש במנעד רחב של גוונים החל בגווני השמנת, בז, אפור, לבן וכלה בשחור דרמתי.

כמו כן באבן ושיש סלקטד מגוון אבנים מקומיות המיועדות לריצוף פנים כגון : חלילה , מצפה , ג'אמעין , חברון ,ג'את , ועוד…

האבן לעומת השיש חמימה יותר , מתאפיינת בגווני החול והצהבהב. את האבן והשיש ניתן לעבד בסוגי גמר שונים.

ליטוש – למראה מבריק / מט.

התזה – פעולה המחספסת את האבן ומתאימה ומניעת החלקה.

הברשה – ע"י הברשה מעמיקים את הגידים של האבן ויוצרים תחושה של עומק – פעולה זו מעצימה את הנוכחות של האבן ומותאמת לריצוף פנים וחוץ.

יתרון נוסף בבחירה בשיש ריצוף/ אבן לריצוף היא העובדה שניתן לייצר מדרגות תואמות. בכדי להגדיל את תחושת המרחב מומלץ לרצף את הפנים והחוץ בסוג אחד של שיש / אבן בעיבודים שונים.

ריצוף פנים וחוץ

ריצוף פנים

לפני שבוחרים את סוג הרצפות המתאימות לריצוף פנים הבית או המבנה, כדאי לערוך היכרות קצרה עם מגוון סוגי האריחים והמרצפות שעשויות להתאים למטרת ריצוף פנים. לאחר היכרות בסיסית עם סוגי הריצוף האפשריים, קל יותר לבחור מכולם את הסוג המתאים והמוצלח. זה שתהיו מרוצים ממנו לאחר ביצוע עבודת הריצוף  

ריצוף חוץ

מעוניינים לרצף את הגינה? החלטתם לחפות חלק מהחצר שלכם ברצפות? יש לדעת שריצוף חוץ אינו זהה לריצוף חדר או שטח בתוך הבית או בשטח בנוי. שכן הנתונים המיוחדים השוררים בשטח החיצוני, משליכים גם על עבודת הריצוף. זו הסיבה לכך שחייבים לשים לכך כבר בעת הפניה לאיש המקצוע שיבצע את העבודה, וכמובן – כאשר אתם בוחרים את סוג הריצוף בו תרצפו את השטח המדובר.

אבן ושיש סלקטד מציעה ללקוחותיה ליווי אישי צמוד

בבחירת האבן / השיש וכן פריסה טרם התקנה ליווי הרצף בכל שלבי היישום וההתקנה.

עבודות בתחום