ספי שיש לבריכה

תיחום שטח הבריכה נעשה באמצעות ספי שיש לבריכה. כך מגדירים את השטח בצורה נאה ובטיחותית. חשוב כל כך לבחור במוצר איכותי ומתאים למטרה – כדי להשיג תוצאה איכותית ומשביעת רצון. קראו להלן על הנקודות שיש לבדוק בעת בחירה של ספי השיש עבור בניית בריכה.

התאמה למטרה

מוצרי שיש צריך להתאים היטב למטרה. כיוון שלכל מוצר יש תכונות משלו. כך שלא כל אריח יוכל להתאים לכל מטרה. כאשר בוחרים ספי שיש לבריכה חשוב לשים לב לכך שהספים עתידים להיות תמיד בסביבה רטובה. לכן הם חייבים להיות עמידים בפני מים. רק שיש עמיד במים יוכל לשמור על שלימותו גם בהימצאות קבועה בסביבה רטובה.

מניעת החלקה

ספי הבריכה חשופים באופן קבוע למים. כמו כן עתידים לעמוד עליהם ברגליים יחפות בעודם רטובים. לכן חשוב לוודא כי בוחרים בספים מונעי החלקה. יש לשים לב לכך ולוודא כי מדובר בשיש מחוספס שמתאים למטרה זו. רק כך הוא יהיה בטיחותי ויאפשר לכם שימוש בטוח בבריכה.

מראה וצבע

מראה וצבע – כאשר בונים בריכה יש להתייחס לעיצוב של המקום ולמראה שמעוניינים להשיג. קיימים אריחי שיש בצבעים שונים ובעיצובים מגוונים. חשוב לבחור את האבן המתאימה שתשתלב היטב בנוף, ותשיג עיצוב מוצלח לבריכה שלכם.

בטיחות ותקנים

בשל העבודה שבריכה טומנת בחובה סכנות, יש תקנות שמחייבות כל מי שבונה בריכה. אמנם אין דומות תקנות של בריכות ציבוריות לבריכות פרטיות. אך גם לבריכה פרטית יש תקנים. חשוב לבדוק את הכללים ולפעול בהתאם להנחיות. וזאת כדי למנוע סיכונים וחלילה אסונות.

איכות העבודה

התקנת סיפי שיש לבריכה חשוב לעשות על ידי בעל מקצוע מיומן בתחום. כיוון שמדובר בעבודה שדורשת מקצועיות רבה. חשוב לאטום בצורה הרמטית ולוודא כי לא תהיה רטיבות באזורים שאמורים להיות יבשים. כמו כן חשוב לוודא כי העבודה מתבצעת בצורה איכותית שתמנע שברים או נזקים במהלך השימוש. נקודה נוספת שיש לשים לב אליה היא המראה. עבודה סבלנית ויסודית תשיג מראה נאה.

מחפשים ספי שיש לבריכה?

בואו להתייעץ עם המומחים של סלקטד!

אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כדי להתייעץ לפני שאתם רוכשים ספי שיש. אצלנו תקבלו ייעוץ מפי אנשי מקצוע מיומנים בתחום. אצלנו תוכלו להתרשם ממבחר מוצרי אבן ושיש, ולהזמין את מה שהכי טוב ומתאים לכם. אנחנו כאן קשובים לצרכים שלכם ומייצרים בדיוק בהתאם לכך א המוצר. אנחנו נלווה אתכם במהלך הקניה ועד לסיום הבניה. כי אנחנו רוצים להיות בטוחים שאתם מרוצים!