מדרגות חוץ

במהלך בנייה של מדרגות פנים וחוץ, יש לשים לב למספר פרמטרים חשובים.

וזאת בשביל שהתוצאה תהיה איכותית וטובה, ותוכל לשמש את המבנה ואת הבאים בשעריו לאורך זמן. שימת לב לפרטים כולם במהלך הבניה, תבטיח לכם כי התוצאה תהיה מוצלחת ויציבה לאורך זמן, ותשמש אתכם היטב. כאשר לא שמים לב לכל הפרטים עלולים לגלות כי המבנה והמדרגות שהוקמו אינם יעילים, וגורמים לכם לפנות לעיתים קרובות מידי ,לאיש מקצוע לצורך שיפוצים או שיפורים.

מדרגות שיש מבריקות
למה חשוב לשים לב במהלך הבניה?
מדרגות שיש לפנים הבית

תכנון נכון

חשוב לתכנן בצורה נכונה את המדרגות. לא לסמוך על עצמכם או על שיפוצניק מזדמן, אלא לפנות אל אדריכל מומחה בתכנון מדרגות. הלה יוכל לבצע עבורכם עבודה מקצועית ולבחון את תנאי השטח בצורה יסודית. בהתאם לכך הוא יציע אפשרויות תכנון שונות, ולשרטט עבורכם את התכנית הטובה ביותר – לבניית מדרגות חוץ איכותיות ועמידות.

בחירת חומרי גלם

במהלך בניית מדרגות יש לבחור את חומרי הגלם המתאימים והטובים ביותר. כיום ניתן להשיג מבחר רחב של חומרי גלם שיכולים לשמש למטרת בניית מדרגות חוץ. כאשר בעת הבחירה חובה לשים לב לכך שחומרי הגלם עונים לצורך ומתאימים לתנאי חוץ. על חומר הגלם להיות עמיד בתנאי מזג אוויר שונים וכן מול רטיבות. חומרים שאינם מתאימים ואינם עמידים ברטיבות, עלולים להתבלות תוך זמן קצר, להעלות חלודה או להתגלות כבלתי יציבים מספיק.

בטיחות

מדרגות חייבות להיות בטיחותיות. כמו כן חובה להתייחס לסוג המדרך, האם הוא מהווה משטח הליכה יציב ובטוח? שימו לב כי יש חומרים שעלולים להוות גורם מסכן בהיותם חלקים ומזמנים החלקות. מה גם שמדרגות חוץ עשויות להיות רטובות בימי הגשמים ובכך לגרום להחלקות ולנפילות מסוכנות…

סלקטד – לבחירה מוצלחת!

אנחנו מזמינים אתכם להכיר את סלקטד אבן ושיש. אנחנו מוכרים מגוון של חומרי גלם, אבנים ושיש למטרות שונות. גם בשביל להקים מדרגות חוץ, כדאי לכם לבוא אלינו ולהתרשם מהמבחר הקיים. כאן תמצאו מבחר של חומרים ותקבלו ייעוץ מקצועי ואדיב. בשביל שהקניה שלכם תהיה מוצלחת וטובה. ותיהנו מהמדרגות שתתקינו לאורך שנים!