עיצוב חדרי אמבטיה

עיצוב חדרי אמבטיה

חדר האמבטיה לא חייב להיות משעמם או חסר ייחוד, אם בעבר הרחוק בעיצוב הבית היה ניתן דגש רק על העיצוב החיצוני של הבית ואולי גם על עיצוב הסלון, הרי שבשנים האחרונות אנחנו רואים בתחום שינוי רב. זה התחיל במתן דגש על עיצוב המטבח והמשיך לעיצוב חדרי השינה ולעיצוב חדרי אמבטי.  לנו ברור כי חדרי אמבטיה או חדרי רחצה מעוצבים מעניקים תחושה מיוחדת ונעימה יותר באותם הדקות ובאותם הזמנים שבהם אנו מטפחים את גופינו. עיצוב חדרי אמבטיה יכול להפוך כל אמבטיה מיושנת לבעלת מראה מרהיב עין. באמצעות עיצוב מודרני ניתן להפוך חדר רחצה בסיסי למוקד של פינוק ונחת.

עיצוב מפנק במיוחד

יש הרבה דרכים שבהן ניתן ללכת כאשר רוצים לעצב חדר אמבטיה מפנק, מרהיב ואיכותי. חלק מהדרכים יכולות ללכת זו לצד זו, אך יש אלמנטים עיצוביים שונים שלא יוכלו ללכת אלה לצד אלה. באילו דרכים תוכלו לעצב חדר אמבטיה מפנק במיוחד? דרך אחת היא לוותר על אמבטיה גדולה מסורבלת (שהייתה מאוד מקובלת בעבר) ולהעדיף על פניה מקלחון מודרני, אסתטי, נוח ובטוח. רוצים דווקא אמבטיה? בחרו דגם קטנים יותר, אפשרי גם לצד מקלחון פינתי או חזיתי.

ומה מלבד מקלחון או אמבטיה מודרנית? אל תסתפקו בכיורים מיושנים, בסיסיים ולעיתים גם גסים למראה. הקו המוביל כיום הוא לבחור אגניות מלהיבות או כיורים מודרניים עם ברזים תואמים. אם התארחתם בעבר במלון יוקרתי והתמלאתם קינאה למראה הכיור, האדנית השקועה או המקלחון המצוין – תוכלו בהחלט לפעול בנושא. מקלחונים מצוינים, מעוגלים או רבועים, כיורים שקועים או אגניות מודרניות, כל אלה נמצאים ממש בהישג יד.

עיצוב חדרי אמבטיה לתפארת

איך עוד תוכלו להמשיך הלאה, לעבר עיצוב חדר האמבטיה המושלם? עיצוב חדרי אמבטיה מעולים מבוסס מלבד על אגניות, כיורים, מקלחונים, גם על חיפויים מרהיבים. חיפויים ישנים או אריחים סתמיים? אין ספק שהם צריכים להיות חלק מההיסטוריה. אם אתם רוצים לחדש באמת, בחרו אריחים מודרניים, שיכולים להיות מאוד צבעוניים (ויש גם מעודנים או בעלי עיטורים ייחודיים). בחרו אריחים או שיש שישתלבו עם העיצוב שאתם אוהבים, עם הברזים החדישים שאתם רוצים וחיש מהר תגלו לפניכם חדר אמבטיה לתפארת.

איך תשלימו את הצעדים האחרונים לחדר האמבטיה המעוצב לעילא? עיצוב חדרי אמבטיה יגיע לדרגת שלימות אם תתקינו ארונית מעולה וגוף תאורה מרשים. תוסיפו לכך גם מתלי מגבות מתקדמים, אולי אפילו בעלי אמצעי לחימום מגבות, ואתם בהחלט בכיוון הנכון.

אם אתם מחפשים את הגורם שיעזור לכם להגיע לחדר אמבטיה לתפארת, חדר אמבטיה מודרני, יפה ומעוצב להפליא, פנו לאבן ושיש סלקטד. לא משנה אם יש לכם חזון ברור וטעם מובחן או שאתם זקוקים לסיוע וליווי מקצועי – תמיד תתקבלו בברכה.

פנו עוד היום לאבן ושיש סלקטד,
איכות ושביעות רצון מובטחים.

עבודות בתחום