סוגי שיש למטבח טבעי

מחדשים את המטבח?
מעוניינים להתקין משטחי עבודה חדשים?

אין ספק שבחירה בחומרים טבעיים היא הבחירה המועדפת והטובה ביותר! גם אתם תוכלו לעצב את המטבח שלכם בנימה טבעית וברמת איכות גבוהה ביותר. קראו על האפשרויות שעומדות בפניכם, הכירו את היתרונות של חומרי הגלם הטבעיים, ובחרו בטוב ביותר!

גרניט – תכונות של החומר

גרניט היא אבן שיש פופולארית ביותר. אנשים רבים בוחרים בה עבור עיצוב משטח השיש במטבח. מקור הגרניט הוא בקרום של כדור הארץ. עובדה זו מסבירה את החוזק ואת העמידות של החומר. חשוב לציין שאמנם לגרניט מראה מוכר, אך ניתן להשיג אותו במגוון עצום של גוונים וטקסטורות. הוא מאפשר שימוש בנוחות מקסימלית, הוא אינו ניזוק מסירים חמים ולא נשרט מסכינים חדות. כך שאם תבחרו בגרניט אתם עתידים ליהנות ממשטח עמיד ושמור לאורך שנים. אמנם מדובר בחומר יקר יחסית, אך יש לו יתרונות רבים שבהחלט עושים אותו לבחירה כדאית ומועדפת.

קוורץ טבעי – תכונות של החומר

הקוורץ הוא מחצב שמקורו בשכבות עמוקות מאוד של כדור הארץ. היות שכך הוא חומר עמיד וחזק מאוד. בנוסף יש לקוורץ הטבעי מראה נפלא וייחודי. ניתן להשיג אותו במספר גוונים גדול מאוד. הקוורץ הוא בעל מראה חדשני יותר מהגרניט.

כיצד בוחרים סוגי שיש למטבח טבעי?

  • אפיון השטח והצורך– לפני הכול חשוב לבדוק מהו השטח שעומד לרשותכם, ומהו הצורך שלכם. לאחר שברור לכם מה חשוב לכם ומהו גודל המטבח שלכם – תוכלו לפנות לאולמות התצוגה ולהתרשם מהאפשרויות הקיימות.
  • היכרות עם חומרי הגלם – חשוב להכיר את חומרי הגלם האפשריים, ולבחון את התכונות שלהם. לאחר ההיכרות איתם תוכלו להחליט מה מכולם יכול להתאים לצורך שלכם ולמלא את המטרה.
  • מחירים – יש פערי מחירים משמעותיים בין חומרי הגלם השונים. חשוב לבחון את המוצרים האפשריים ולסקור את המחירים שלהם. ולהחליט מהו המחיר שאתם מעוניינים לשלם בגין משטח השיש.

סוגי שיש למטבח טבעי – לבחור בטוב ביותר

בבואכם לבחור את משטחי השיש שלכם תגלו בוודאי כי קיים מבחר רחב של אפשרויות. חשוב לבחור את המוצר המתאים ביותר לצורך שלכם. כך שיתאפשר לכם שימוש מוצלח ומועיל במטבח שלכם. זכרו שאבן טבעית היא ייחודית ומאפשרת לכם בחירה במוצר בעל עיצוב מיוחד עבורכם.

פנו אלינו!

חברת סלקטד מתמחה בייצור אבנים ושיש לכל מטרה ולכל צורך. אצלנו תוכלו למצוא את המוצר המתאים והטוב ביותר בעבורכם. היועצים המקצועיים שלנו ילוו אתכם במהלך הקניה – לבחירה מוצלחת וטובה!