חיפויי קיר דקורטיביים

חיפויי קיר דקורטיביים

האם שמתם לב עד כמה שקירות רגילים יכולים להיות משעממים? האם גם לכם נמאס מאותם הקירות הלבנים וגם הוספה של צבע לקירות איננה בהכרח מספקת אתכם? אם גם אתם חשים כך, אתם בחברה טובה. אבל יש פתרון שיכול לשפר כל קיר, בכל חדר. יש פתרון שיכול להתאים גם לקירות הפנים וגם לקירות החוץ. הפתרון הזה נקרא בפשטות – חיפוי. ולא מדובר בסתם חיפוי כי אם בפתרון שעליו ממליצים מומחי העיצוב ומעצבי הפנים, האדריכלים או הקבלנים. אלה שמבינים ממליצים על לא פחות מאשר חיפויי קיר דקורטיביים. מי שניסה כבר יודע – אפשר להפוך גם את הקירות הרגילים, למשהו הרבה יותר מיוחד, הרבה יותר מעוצב, דקורטיבי ומרהיב עין.

מגוון חיפויי קיר דקורטיביים ממיטב החברות

אם החלטתם שגם לכם נמאס לראות קירות חסרי ייחוד וחסרי אישיות, תוכלו למצוא מגוון רחב של חיפויי קיר דקורטיביים שיתנו לכם יותר. החיפויים הדקורטיביים כיום מספקים יופי ואווירה. ישנם אריחים שעיצובם קיבל השראה מהמראה האירופי העתיק. יש חיפויים קלאסיים, חלקים באופן מלא. יש חיפויים בעלי חזות מחוספסת, לפעמים כפרית ולפעמים אורבנית ואף תעשייתית. חיפויים ממיטב התוצרת יכולים להתאים לבית או לבריכה, לחדר עבודה או ליחידת ההורים, למטבח או לחדר הרחצה.

חיפויים בסטנדרט גבוה

החלטתם להעשיר את הקירות עם חיפויים דקורטיביים?

מצוין. כעת מה שצריך לעשות זה להחליט אילו מן חיפויים יעניקו את החזות הרצויה. ישנם חיפויי שיש מרהיבים, שיכולים להיות צחורים או לחילופין – דווקא צבעוניים. ישנם חיפויים שעשויים בריקים המיובאים מפירוק, בצבעים חמים ולפעמים גם לוהטים. ישנם לבנים או אריחים ממיטב התוצרת, מהם מיוצרים בארץ ומהם מיוצרים בחו"ל. אל תמהרו לבחור. החליטו האם אתם רוצים חיפוי עבה או פתרונות דקים יותר. החליטו האם אתם רוצים לחפות את הקירות של הסלון, גומחה או נישא, עמוד, חדר שלם או אפילו את כל הבית. ניתן לחפות גרמי מדרגות, אולמות כניסה, לובי, משרדים. ניתן לבצע חיפוי מושלם לדירה יוקרתית או לבית נאה.

כדאי להוסיף ולומר שלחיפוי קיר דקורטיביים משמעות נוספת מעבר לאסתטיקה. חיפויי קיר דקורטיביים יכולים להתאים גם לקירות חיצוניים ויש לכך אפקט משמר. החיפוי מגן מפני שמש וקרינה, רוח וחום, קור או לחות. התקנת חיפויים שומרת על המבנה, על המראה, על הרכוש ויש גם ערך מוסף מבחינת בידוד לחום, לקור, לרעש.

רוצים לדעת יותר?

אבן ושיש סלקטד פותחים לכם פתח למיטב החיפויים בסטנדרט גבוה.

עבודות בתחום