חיפוי קיר פנימי באבן

חיפוי קיר פנימי באבן

האבן הטבעית הפכה להיות שימושית מאוד במהלך השנים האחרונות. העיצוב בסגנון הטבעי חזר אלינו בגדול, וזו הסיבה לכך שעבור עיצוב מבנים וחללים פנימיים בוחרים רבים באבן טבעית. מלבד למראה ולעיצוב, יש לאבן הטבעית יתרונות משמעותיים נוספים. הללו משפיעים על נוחות השימוש ועל שביעות הרצון במהלך השימוש בו. גם אתם חוזרים אל הטבע ומעוניינים לעצב בסגנון זה את הבית ? קבלו מידע על בחירה באבן עבור חיפוי פנימי.

חיפוי פנימי באבן מה התועלת שלו?

  • אווירה טבעית – חיפוי באבן טבעית משרה על המבנה אווירה טבעית. אווירה כזו מחברת את כל השוהים למקום ויוצרת הווי וחמימות נהדרת.
  • עיצוב – באמצעות אבנים ניתן להשיג מראה נהדר למבנה. קיימים סגנונות עיצוביים מגוונים. כאשר בוחרים באופי החיפוי יש להתייחס למבנה וליתר האלמנטים העיצוביים במקום. התוצאות עשויות להיות נהדרות.
  • איטום – כאשר מחפים את קירות המבנה באבן משיגים בידוד איכותי לקירות. כך שבמבנה פנימה לא תהיה חדירה של רעש או נוזלים. בנוסף יבודדו האבנים את החום בקיץ ואת הקור בחורף.
  • חיסכון – כאשר הקירות מבודדים היטב והמבנה לא מתחמם או מתקרר בצורה דרסטית, יש בכך חיסכון משמעותי בעלויות של קירור וחימום הבית.
  • שמירה על הסביבה – שימוש מופחת באמצעי חימום חשמליים מסייע בשמירה על הסביבה הירוקה.

שיקולים בבחירה של אבן חיפוי

  • כאשר בוחרים את האבנים למטרת חיפוי קיר פנימי באבן, יש לשקול מספר היבטים משמעותיים. חשוב להחליט מהו המקום בו עתידים לבצע את החיפוי. באיזה חדר מדובר, וכן כמה קירות תחפו. יש מקרים בהם מתאים לחפות חלקים מסוימים מקירות, ובמבנים אחרים עדיף לחפות קיר שלם. למעשה החלטות אלו קשורות בעיקר לעניין של טעם אישי. חשוב כמובן להתאים את החיפוי הנבחר ליתר העצמים שנמצאים במקום. וזאת במטרה להשיג הרמוניה ודו שיח מושלם בין האלמנטים בסביבה.

    כמו כן חשוב מאוד להתאים את האבן למקום. לדוגמה אם מדובר בחדר חם שש בו טמפרטורות גבוהות בגין שימוש בקמין, יש לבחור באבן עמידה בחום. כזו שלא תשנה את צבע ולא תתעוות בגין החשיפה לחום.

אתם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של סלקטד

כי כדי לבחור אבן מתאימה עבור חיפוי קיר פנימי באבן, אתם צריכים לשוחח עם המומחים בתחום. אצלנו יש מבחר רחב של מוצרים וכן אנשי מכירות מומחים בתחום האבן. כך שתוכלו לקבל אצלנו הכוונה מקצועית ועצה טובה – עבור בחירה נכונה של מוצרי האבן למטרת חיפוי הקירות שלכם.

עבודות בתחום