ספי חלונות מאבן ושיש

ספי חלונות מאבן ושיש

כאשר נמצאים בשלבי בניה יש לבצע רכישות רבות והזמנה של חומרי גלם שונים. אחד החומרים הנחוצים מתחום האבן והשיש הוא ספי חלון. מדובר בפלטה עשויה מאבן, שכבר הורכבה על ידי היצרן. היא נחשבת לסוג של קופינג. לבחירה של ספי החלונות יש משמעות רבה לאיכות של המבנה וכן למראה שלו. חכן חשוב לדעת כיצד לבחור אותם ולמה צריך לשים לב בעת הרכישה.

שתי מטרות מרכזיות לספי החלונות:

  • איטום – כל מבנה חיי להיות אטום בצורה הרמטית, כדי למנוע חדירה של נוזלים ורטיבות אל תוך הבית. ספי חלונות מאבן ושיש נועדו למנוע חדירה של מי גשמים אל תוך מבנים. כמו כן הם משמשים לניקוז נוזלים. זו הסיבה לכך שהספים עשויים מאבן שאינה מאפשרת חדירה של נוזלים.
  • עיצוב – ספי החלונות מספקים למבנה גימור מושקע ודקורטיבי. הם תורמים למבנה הכללי של המבנה ומביאים לגימור מושקע ומעוצב. לפיכך חשוב לבחור בשימת לב את המוצר – כדי להיות בטוחים שתתקבל תוצאה משביעת רצון במראה מוצלח ואהוב.

לקראת רכישה של ספי חלונות מאבן ושיש

עומדים לרכוש ספי חלונות? חשוב לדעת שקיימים כיום מוצרים מסוגים שונים שנכללים תחת כותרת זו. יש ספי חלונות בסגנון שמרני, לעומת מוצרים עכשוויים בעיצובים מודרניים. קיימים ספי חלונות מאבן חלילה, טרוורטין, חברון, צפחה, שיש ועוד. בעת הבחירה ניתן להתייחס למראה ולזרום לפי הטעם האישי. אם כי חשוב לוודא שבוחרים בספי חלון העשויים מאבן אטומה למים. כמו כן חובה לבדוק שספי החלון בנויים כראוי, במטרה לשמש כיאות למטרת ניקוז המים. וזאת כדי שהם ינקזו את המים ביעילות בלי שהמים ישאירו מאחוריהם סימנים בולטים. מלבד לאיכות של המוצר יש להתייחס גם לאיכות ההתקנה. שכן לאופן ההתקנה יש השלכה ישירה על רמת האטימות. איטום הרמטי במהלך ההתקנה יקנה למבנה אטימות וימנע חדירה של מים. כמו כן יש לדעת שבמהלך השנים עלול האיטום להינזק. במקרה כזה יש לפנות אל בעל מלאכה כדי לחדש את האיטום בחומרים מתאימים. בעת בחירת הדגם יש לתת את הדעת לכך שהאבן עתידה להשתלב במבנה, ולכן עליה להיות מתאימה ליתר האלמנטים של המבנה.

אנחנו מזמינים אתכם להתרשם ממבחר רחב של מוצרים וספי חלונות מאבן ושיש

אצלנו תקבלו ייעוץ מקצועי וליווי במהלך הרכישה. כי חשוב לנו שגם אתם, כמו כל הלקוחות שלנו תהיו מרוצים ושבעי רצון ממוצר איכותי ומתאים – שישמש אתכם היטב לאורן זמן!